رادیولوژِی دهان، فک و صورت دکتر مریم زنگویی بوشهری

دکتر مریم زنگوئی بوشهری؛ متخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت

مرکز برگزیده رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر زنگوئی ; drbooshehri.com
رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر زنگوئی به عنوان کلینیک برگزیده

من دکتر مریم زنگویی بوشهری متولد سال 1357 دوره دندانپزشکی را در سال 1375 در دانشکده دندانپزشکی شیراز آغاز کردم و بلافاصله در سال 1381 در آزمون ورودی تخصصی رشته رادیولوژی دهان، فک و صورت همین دانشکده پذیرفته شده و با اشتیاق وافری مشغول به تحصیل در دوره تخصص شدم.

در حین آموزش تخصصی  فعالانه از محضر اساتیدم در رشته های رادیولوژی فک و صورت، جراحی فک و صورت، پاتولوژی و بیماری های دهان، رادیولوژی پزشکی، گروه جراحی سرو گردن و گوش و حلق و بینی، بسیار آموختم که تا پایان عمر شاکر آن فرصت بی نظیر هستم.

در سال 1384 برای گذراندن طرح، داوطلبانه به دانشکده دندانپزشکی یزد رفتم و در حین فعالیت به عنوان هیئت علمی در بخش دولتی، مرکز تصویر برداری تخصصی خود را تاسیس کردم . سال های فعالیت من در شهر یزد هم در دانشکده و هم در بخش خصوصی که همراه با خدمت صادقانه و متعهدانه به مردم نجیب و شریف آن استان بود از بخش های بسیار مهم و دلپذیر زندگی من است و سراسر خاطرات نیکو که منجر به ادامه دوستی ها و ارتباطات من با همکاران عزیزم در یزد است .

در سال 1389 با پایان دوره تعهد به شیراز برگشتم و مرکز خصوصی خود را دائر نمودم. اگر چه در استخدام رسمی دانشگاه نبودم علاقه فراوانم به آموزش و پژوهش سبب شده که تا به امروز، به همکاری افتخاری با مراکز آموزشی و پژوهی در یزد و شیراز ادامه دهم و بخش بزرگی از دانش و تجربه خود را مرهون این پویایی و ارتباط  مسمتر و مشتاقانه هستم. بسیاری از دانشجویان من، با افتخار، امروز همکاران موفق و پیشرو من هستند و از بالندگی آنها خوشحال و شاکرم.

مرکز تصویر برداری ما بر سه اصل اساسی استوار است:

  • خدمت خردمندانه و مبتنی بر دانش روز
  • صداقت و شفافیت با مراجعینی که آنهارا خوشاوند نزدیک خویش می بینم
  • تعهد و مسولیت پذیری نسبت به تک تک خدمات ارائه شده با به کارگیری اصول علمی، تکنیکی، بهداشتی و حفاظت پرتویی

اگر چه همواره متکی بر  منابع موثق  دانش روز بوده ایم؛ خلاقیت، جز جدایی ناپذیر فرایند کاری ماست و به گواه همکارانی که افتخار همکاری طولانی با آنها را داریم، تقلید و کپی برداری از دیگران شیوه کار و عملکرد ما نبوده است.

در تهیه دستگاه های تصویر برداری و تکنیک ها همواره محقق و جستجوگر بوده ایم و مستند ما برای  استفاده از ابزارهای کاری مان، ارائه و مد  بازار تجهیزات پزشکی نبوده، بلکه با تحقیق و بررسی شواهد از بهترین های تجهیزات پزشکی ایران و جهان بهره برده ایم.

در طی این سالها همواره آموزش فعال کارکنان مجموعه بر اساس متدهای خویش را بر عهده داشته ام و خوشحالم که ضمن کار آفرینی و درآمد زایی در مسیر توسعه فردی خود و همکارانم در مجموعه پویا بوده ام.

تصاویر مجموعه